wgpabianice.pl

Wspólny Gołębnik
Pabianice & SMGE

SMGE - Stowarzyszenie Mistrzowstkie Gołębie Europy

Menu

Edycja 2019

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Kontakt

Wspólny Gołębnik Pabianice

Barbara i Bogdan Młynarczyk

95-200 Pabianice
Hermanów 32A

tel. +48 502 134 652
tel. +48 (042) 214 05 11

e-mail: mlynarczykb@poczta.onet.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 470054

Tłumaczenie

O stronie

Brakujące gołębie z 3. lotu konkursowego Kościan

LpHodowcaObr. rodowaObr. Elektr.Czas wkładania
1Rumik Krzysztof PL 0385 14 373 B2205EC20002.09.14 19:23:29
2Ciesionik P&M PL 0223 14 5137 B2201A9C0002.09.14 19:23:48
3Święcicki Paweł PL 0274 14 4311 B22010870002.09.14 19:24:44
4Bladosz Robert PL 0246 14 10306 B220A0FD0002.09.14 19:25:15
5Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 626 B2204FB20002.09.14 19:25:23
6Święcicki Paweł PL 0224 14 8009 B22070480002.09.14 19:25:39
7Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 620 B22050750002.09.14 19:25:46
8Jopek Tomasz PL 039 14 5033 B220779C0002.09.14 19:26:11
9Schula Johann DV 0949 14 357 B2204DE10002.09.14 19:26:18
10Pielesiak Leszek PL 0266 14 8493 B2207A4E0002.09.14 19:26:29
11Natalia Rafał KozickDV 0147 14 370 B2206EB30002.09.14 19:27:14
12Ruta Dariusz PL 0452 14 12428 B2207D3C0002.09.14 19:27:43
13Żakowski Jerzy PL 0244 14 545 B22053BE0002.09.14 19:28:45
14Kowalewski & Knap PL 0354 14 98 B220DA050002.09.14 19:28:53
15BIR PL 0438 14 1639 B220E21C0002.09.14 19:29:23
16Konarski Sławomir PL 0173 14 9012 B2208E3B0002.09.14 19:29:28
17Gardjew Edward PL 0178 14 3057 B22074800002.09.14 19:30:03
18Szymański Grzegorz PL KHGP 14 10256 B22037410002.09.14 19:30:14
19Pasymowski EugeniuszPL 042 14 143 B220478D0002.09.14 19:30:26
20Dudek Tomasz PL 0318 14 5053 372081F70002.09.14 19:30:32
21Lorbiecki Dariusz PL 0304 14 3700 B2203B5C0002.09.14 19:31:03
22Grzegorz Laskowski PL 05 14 11073 B22082EC0002.09.14 19:31:11
23Tocki Jan PL 0288 14 5845 B220387D0002.09.14 19:31:24
24Natalia Rafał KozickDV 0147 14 363 B22038220002.09.14 19:31:30
25Miclarz D & Żak Z PL 0112 14 2851 B2200CF40002.09.14 19:31:41
26Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 667 B220368E0002.09.14 19:32:55
27Suchiński Zdzisław PL 0146 14 3215 B2200D020002.09.14 19:33:13
28Wojciuk Waldemar PL 0326 14 9734 B220F23B0002.09.14 19:33:44
29Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2591 B220F2D00002.09.14 19:33:50
30Turek Rajmund PL 0252 14 6682 B22086060002.09.14 19:34:42
31Święcicki Paweł PL 0224 14 8476 B220A1A50002.09.14 19:34:54
32Maciejewski JarosławPL 0461 14 400 B22062730002.09.14 19:35:06
33Racławski Adam PL 035 14 638 B220B7450002.09.14 19:35:28
34Kubiszok Michał PL 0254 14 8252 B22064440002.09.14 19:35:40
35Bocheńczak Jan PL 0236 14 125 B22034F90002.09.14 19:36:49
36Goś Tomasz PL 0222 14 7809 B220AC2E0002.09.14 19:36:53
37Binkowski J i S PL 0225 14 5100 B220F41A0002.09.14 19:37:14
38Maciejewski JarosławPL 0461 14 398 B2205A3F0002.09.14 19:37:21
39Suchiński Zdzisław PL 0146 14 3289 B220D7DB0002.09.14 19:37:27
40Szymański Maciej PL KHGP 14 10593 B220F23A0002.09.14 19:37:41
41Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2644 B22000690002.09.14 19:37:47
42Żakowski Jerzy PL 0244 14 515 B2206B6B0002.09.14 19:38:00
43Racławski Adam PL 035 14 624 B220221C0002.09.14 19:38:07
44Bonny Clyde Kozicki DV 0147 14 365 B2204C790002.09.14 19:38:12
45Rumik Krzysztof PL 0385 14 328 B2206DD20002.09.14 19:38:18
46KrystynaBudzianowskaPL 0173 14 12787 B220B6640002.09.14 19:38:33
47Michalski Roman PL 036 14 4781 B220ADB80002.09.14 19:38:38
48Team Toppers HollandNL 14 1689411 B2206AE40002.09.14 19:38:55
49Święcicki Paweł PL 0224 14 8059 B220DB8C0002.09.14 19:39:35
50KrystynaBudzianowskaPL 0173 14 8654 B220DD6C0002.09.14 19:39:59
51Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 625 B2204D0F0002.09.14 19:40:09
52Racławski Adam PL 035 14 622 B220A6CE0002.09.14 19:40:17
53Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2615 B220479C0002.09.14 19:40:30
54Szewczyk Jan PL 035 14 2311 B220E7350002.09.14 19:40:35
55Byliniak Robert PL 0461 14 8231 B220A0E20002.09.14 19:40:39
56Rumik Krzysztof PL 0385 14 405 B2203C790002.09.14 19:40:47
57Natalia Rafał KozickDV 0147 14 380 B2209E590002.09.14 19:41:32
58E&J Działak PL 0418 14 6051 B220D2580002.09.14 19:41:40
59Rumik Krzysztof PL 0385 14 451 B220FA320002.09.14 19:42:46
60Minkowski Bogdan PL 01 14 5381 B22065E90002.09.14 19:43:10
61Kowalczyk Marcin PL 098 14 164 B220E05A0002.09.14 19:44:11
62Racławski Adam PL 035 14 8381 B220FF880002.09.14 19:44:16
63K.Skowronek S.Lewik PL 048 14 2137 B220958F0002.09.14 19:44:35
64Fudała Jacek PL 0373 14 515 B2208B980002.09.14 19:44:42
65Kowalewski & Knap PL 0354 14 96 B220D8430002.09.14 19:44:59
66Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 645 B2209BD40002.09.14 19:45:35
67Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2754 B220FE010002.09.14 19:46:50
68Kubiszok Michał PL 0254 14 8242 B220AF490002.09.14 19:47:16
69Święcicki Paweł PL 0224 14 8269 B22009060002.09.14 19:47:43
70Michalak Kamil PL 0226 14 4770 B22016720002.09.14 19:47:47
71Makara D. Jośko A. PL 0267 14 13923 B220B77E0002.09.14 19:47:53
72Team Toppers HollandNL 14 1689423 B2204BD40002.09.14 19:48:05
73Lorbiecki Dariusz PL 0304 14 3699 B22053810002.09.14 19:48:20
74Tarasiuk Janusz PL 0385 14 7912 B22085CB0002.09.14 19:48:33
75BudzianowskiJóźwickiPL 0173 14 12755 B22087F60002.09.14 19:49:01
76Zięba Stanisław PL 0225 14 4335 B2204EC20002.09.14 19:49:08
77Święcicki Paweł PL 0224 14 8195 B220B0780002.09.14 19:49:18
78Makselon Karol PL 0146 14 2077 B22011D10002.09.14 19:49:56
79Racławski Adam PL 035 14 629 B220C32A0002.09.14 19:50:16
80Fudała Jacek PL 0373 14 530 B22094800002.09.14 19:50:39
81Klimczak Leszek PL 0223 14 9150 B2200A6F0002.09.14 19:50:45
82Szewczyk Jan PL 035 14 7217 B220FCC70002.09.14 19:50:57
83Szymański Maciej PL KHGP 14 10566 B220110E0002.09.14 19:51:01
84Szymański Grzegorz PL KHGP 14 10265 B22057050002.09.14 19:51:06
85Byliniak Robert PL 0461 14 8130 B220EC5E0002.09.14 19:51:25
86Norek K i Antoni PL 0148 14 3245 B2205A8A0002.09.14 19:51:35
87Rumik Krzysztof PL 0385 14 349 B2209D5A0002.09.14 19:51:41
88Dawidziuk Waldemar PL 0243 14 623 B220396D0002.09.14 19:52:01
89Dudek Tomasz PL 0318 14 5022 B2203FEF0002.09.14 19:53:13
90Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2594 B22050570002.09.14 19:53:30
91T.Herne-Nickel ŻuberDV 03056 14 1219 B2206AB70002.09.14 19:53:35
92Kwiatkowski Adam PL 0471 14 261 B22091920002.09.14 19:53:40
93Minkowski Bogdan PL 01 14 5421 B22042DD0002.09.14 19:53:55
94Wojciechowski BartekPL 0274 14 12382 B22053CD0002.09.14 19:53:59
95Idźczak R.M.M.S PL 098 14 10662 B220DFC40002.09.14 19:54:14
96Janiszewski Zenon PL 0393 14 7373 B22097140002.09.14 19:54:32
97Gardjew Edward PL 0178 14 42 B22079210002.09.14 19:54:43
98Kacperski Krzysztof PL 0222 14 7435 B22052370002.09.14 19:55:07
99Zięba Stanisław PL 0225 14 4328 B2207B6B0002.09.14 19:55:51
100Ratajczyk - Drużka PL 0222 14 490 B220B0390002.09.14 19:56:38
101Natalia Rafał KozickDV 0147 14 361 B220AC9B0002.09.14 19:57:03
102Kicko Tadeusz PL 0385 14 1844 B22033540002.09.14 19:57:08
103Tarasiuk Jerzy PL 0385 14 2768 B220D79F0002.09.14 19:57:30
104Jopek Tomasz PL 039 14 3781 B220F3840002.09.14 19:57:35
105Smorawski J i T PL 099 14 8057 B220920A0002.09.14 19:57:45
106Maciejewski JarosławPL 0461 14 399 B22034170002.09.14 19:57:56
107Minkowski Bogdan PL 01 14 5420 B2206A3F0002.09.14 19:58:03
108Hałat - Chwierut PL 021 14 5743 B2203FFE0002.09.14 19:58:15
109Ogrodowski Stefan PL 0279 14 8662 B22055070002.09.14 19:58:22
110Orłowski Paweł PL 0193 14 4991 B2204A8A0002.09.14 19:58:26
111Dziurkowski Jacek PL 0167 14 904 B220D0E10002.09.14 19:58:50
112Mruszczyk Zbigniew PL 0275 14 18480 B2204F850002.09.14 19:59:06
113Olejnik & Tosik PL 0277 14 825 B220C01E0002.09.14 19:59:10
114Pasymowski EugeniuszPL 042 14 135 B22090EE0002.09.14 19:59:58
115Święcicki Paweł PL 0224 14 8115 B2207B010002.09.14 20:00:15
116Magacz Sylwester PL 0274 14 8042 B22098130002.09.14 20:00:19
117Goś Tomasz PL 0222 14 7845 B220D5EC0002.09.14 20:00:24

Brakujące gołębie z 2. lotu konkursowego Borek Wielkopolski


Brakujące gołębie z 1. lotu konkursowego Kalisz