wgpabianice.pl

Wspólny Gołębnik
Pabianice & SMGE

SMGE - Stowarzyszenie Mistrzowstkie Gołębie Europy

Menu

Edycja 2019

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Kontakt

Wspólny Gołębnik Pabianice

Barbara i Bogdan Młynarczyk

95-200 Pabianice
Hermanów 32A

tel. +48 502 134 652
tel. +48 (042) 214 05 11

e-mail: mlynarczykb@poczta.onet.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 470014

Tłumaczenie

O stronie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi
1. Tarasiuk Jerzy Łosice 17
2. Orłowski Paweł Sianów 5
3. Norek Krzysztof Rybnik 5
4. Tocki Jan Jasło 4
5. Waliga Anton Słowacja 4
6. Roch Peter Słowacja 4
7. Kozicki Rafał Stok 6
8. Ostrowski Konrad Czempień 1
9. Waliczak Tadeusz Poznań 1
10. Rumik Krzysztof Łosice 20
11. Amigo i Jery Łosice 10
12. Zięba Stanisław Gospodarz 10
13. Augustyniak Jarosław Ślesin 3
14. Drygała Grzegorz i Henryk Kołczewo 3
15. Baranik Jan Warszawa 5
16. Nawrocki Ireneusz Kępno 5
17. Kicko Tadeusz Łosice 5
18. Kublicki Mariusz Radzyń Podlaski 5
19. Święcicki Paweł Tuszynek Majeracki 25
20. Pielesiak Leszek Strzelce Opolskie 5
21. Kapica Marcin Strzelce Opolskie 1
22. Nowicki Grzegorz Świebodzin 3
23. Skiba Zbigniew Słupin 4
24. Gidaszewski Marcin i Paweł Kościan 2
25. Jarecki Dariusz - Junior Milicz 2
26. Włosiński Paweł Bielsko - Biała 3
27. Polok Henryk Roztropice 3
28. Borkowski Adam Stacewicze 5
29. Mrozowicz Krzysztof Tuszyn 2
30. Mikinka Grzegorz Rzgów 2
31. Jagielski Cyprian Głowno 5
32. Szewczyk Jan Bydgoszcz 8
33. Jopek Tomasz Bydgoszcz 14
34. Rohnfried Team L-T Zellerstr 10
35. Minkowski Bogdan Izabelin 6
36. Mista Adam Fugosówka 5
37. Czornyj Jan i Mateusz Piekary Śląskie 5
38. Melon Zdzisław Żyrardów 3
39. Charytanowicz Aleksander Bielsk Podlaski 5
40. Mitręga Zbigniew Pinczów 3
41. Fekjacz Józef Słowacja 4
42. Frankiewicz Sławomir Tuszyn 10
43. Laskowski Grzegorz Ożarów Mazowiecki 2
44. Pranke Andrzej Złotów 6
45. Bobel Piotr Rudka 2
46. Kujawski Andrzej i Marcin Rudka 3
47. Szymański Grzegorz Wysokie Mazowieckie 10
48. Kozak P - Grup Siedlce 5
49. Szymański Maciej Wysokie Mazowieckie 5
50. Budzianowski M - Jóźwicki S Warka 10
51. Socha Paweł Maliszów 5
52. Lechniak Krzysztof Kościelna Wieś 5
53. Team Toppers Holland / M.Tiemessen Holandia 2
54. Team Toppers Holland / M.Schuerink Holandia 1
55. Team Toppers Holland / E.Bruinsma Holandia 1
56. Smorawski Jacek Syców 5
57. Swatowski Wacław Gozdów 3
58. Januszonek Andrzej Nowogard 3
59. Kwiatkowski P i J Łódź 3
60. Strzelec Piotr Łódź 5
61. Jankowski Andrzej Brańsk 5
62. Jankowska Kinga Brańsk 5
63. Binkowski S i J Gospodarz 3
64. Ciesionek P i M Łódź 2
65. Popiół Janusz Ruchocice 7
66. Marko A - Kłos K Kociewie 5
67. Racławski Adam Bydgoszcz 10
68. Styczeń Władysław Bejsce 2
69. Mastaj Zbigniew Bierówka 5
70. Klimczak Leszek Łódź 3
71. Byliniak Robert Grójce 5
72. Wojciuk Waldemar Toruń 5
RAZEM: 381