wgpabianice.pl

Wspólny Gołębnik
Pabianice & SMGE

SMGE - Stowarzyszenie Mistrzowstkie Gołębie Europy

Menu

Edycja 2019

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Kontakt

Wspólny Gołębnik Pabianice

Barbara i Bogdan Młynarczyk

95-200 Pabianice
Hermanów 32A

tel. +48 502 134 652
tel. +48 (042) 214 05 11

e-mail: mlynarczykb@poczta.onet.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 469966

Tłumaczenie

O stronie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi
1. Mateusz Wałęsa Olsztyn 3
2. Byliniak Robert Czestoniew Kolonia 20/5 10
3. grzegorz szymański wysokie mazowieckie 10
4. JERZY TARASIUK ŁOSICE 15
5. SZYMANSKI MACIEJ WYSOKIE MAZOWIECKIE 5
6. SZYMANSKI WALDEMAR WYSOKIE MAZOWIECKIE 5
7. Kowalewscy W i P - Knap P Ślęza 3
8. Adam Racławski Bydgoszcz 20
9. Bartosz Owczarek Odolanów 2
10. Tomasz Kajdzik Siewierz 3
11. Idźczak R.M.M.S Łęka Opatowska 5
12. Jan Czornyj Piekary Śląskie 5
13. Kozicki Rafal i Natalia Lubraniec 15
14. Roman Grzelak Przygodzice 2
15. Zbigniew Ciesla Szczurowa 5
16. Budzianowski&Jóżwicki WARKA 10
17. Jerzy Żakowski Olsztyn 5
18. Zbigniew Mitręga Pińczów 3
19. Wojciech Kłusiński Warszawa 10
20. Smorawski Jacek Tomasz Syców 5
21. Janusz Potrzebowski Chyliczki 5
22. Team Toppers/E. Bruinsma Vorden 3
23. Team Toppers/M. Tiemessen Vorden 3
24. Team Toppers/ M. Schuerink Vorden 3
25. Kwiatkowski P-J Łódź 3
26. DZIURKOWSKI JACEK Siewierz 3
27. Lassotta Christian & Tokarczyk Wiesław ......... 10
28. Wiktor Mendrycki Siemiatycze 5
29. Leszek Pielesiak Strzelce Opolskie 5
30. Jan Tocki Jasło 5
31. Grzegorz Owczarek Gomunice 5
32. Bartłomiej Owczarek Gomunice 5
33. Paweł Orłowski Siawów 5
34. TADEUSZ KICKO ŁOSICE 5
35. garczarek tomasz&piotr lagow 3
36. Zenon Smogur Raków 5
37. Jan Małachowicz Gdynia 3
38. Krzysztof Rumik Łosice 10
39. Bartłomiej Solis Dobroszyce 5
40. Marcin Kowalczyk Teklinów 5
41. GRZEGORZ ŚLĘZAK LUTUTÓW 2
42. Paweł Socha Maliszów 5
43. Jan Małachowicz Gdynia 2
44. Leszek Chotomski Wieruszów 3
45. ANDRZEJ JANUSZONEK NOWOGARD 5
46. Wojaczek - Witek Skrzyszów 3
47. Andrzej Garncarz Dąbrowa Tarnowska 5
48. Stanisław Mogilany Jastrzębie Zdrój 2
49. Grzegorz Szczoczarz Błażowa 3
50. TOMASZ DUDEK BRZESKO 5
51. DARIUSZ LORBIECKI TUCHOLA 2
52. TOMASZ KUJAWA WIERZBICA GÓRNA 4
53. Jan Zagrodzki Skrzyszów 3
54. Tomasz Tomaszewski Smyków 5
55. stefan kaniewski wroclaw ,kielczow 2
56. tomasz kaniewski wroclaw ,kielczow 3
57. Johann Schula 21107 Hamburg Niemcy 3
58. Waldemar Dawidziuk Kraków 15
59. Chwierut Marcin Hałat Bogdan Nowa Wieś 5
60. Zagrodzki Jan Skrzyszów 2
61. Wojaczek - Witek Skrzyszów 2
62. Andrzej Garncarz Paryż 5
63. Józef i Sylwester BIŃKOWSKI Rzgów 5
64. Stanisław ZIĘBA Rzgów 10
65. KRZYSZTOF I ANTONI NOREK RYBNIK 5
66. Krzysztof Lechniak Kościelna Wieś 6
67. Kotarski-Prawdziuk&Drużka Głowno 4
68. Robert Bladosz Wielbark 5
69. Pasymowski Eugeniusz Wieczfnia Koscielna 101 10
70. Bonny&Clyde x Kozicki Lubraniec 10
71. Poźniak Jan Guzew 4
72. EDWARD GARDJEW WODZISŁAW 5
73. Tomasz Jopek Bydgoszcz 5
74. Jan Bochenczak Pyzówka 2
75. "WG MAZOWSZE" Paweł i Robert Baranowski Łochów 5
76. Święcicki Paweł Tuszynek Majoracki 25
77. Team Herne - Nickel & Zuber Herne 5
78. Jan Szewczyk Solec Kujawski 12
79. Nawrocki Ireneusz Kępno 5
80. Henryk Sterkowiec Czarna Tarnowska 5
81. Zbigniew Awramienko Pyskowice 1
82. Joachim Malek Łubki 2
83. Zdzisław Suchiński Pyskowice 3
84. Adam Kaca Pyskowice 2
85. Karol Makselon Pyskowice 1
86. Stefan Dziambor Łubie 1
87. Iwona Feber Wojska 2
88. Sebastian Feber Wojska 2
89. Teodor Koziołek Dąbrówka 2
90. Janusz Tarasiuk Łosice 4
91. Krystian Sonnek Taciszów 1
92. Waldemar Wojciuk Toruń 5
93. MICHAŁ MARKIEWICZ CZARNOCIN 6
94. Andrzej Gęborski Sarnów 4
95. Stefan Ogrodowski Kutno 7
96. Andrzej Nawrocki Łuków 3
97. Adam Kwiatkowski Busko Zdrój 4
98. Wiesław Świstak Nowe Miasto nad Pilicą 5
99. Jarosław Maciejewski Mogielnica 3
100. "BiR" Dąbrowa Tarnowska 5
101. Rafał Skibiński Kielcza 2
102. Janusz Sosnowski Ptakowice 1
103. mariusz nowicki ostrow wlkp 5
104. SŁAWOMIR KONARSKI WARKA 5
105. jacek jarczok Garnek 3
106. Minkowski Bogdan Izabelin 5
107. RAFAŁ SITARZ WROCŁAW 2
108. Skiba Zbigniew Słupin 5
109. GRZEGORZ MIRONIUK HUSZLEW 3
110. Tomasz Gorzel Krępiec 3
111. Zenon Janiszewski Wrocław 5
112. E.L. James Lier 2
113. Tomasz Goś Głowno 10
114. Mateusz Goś Głowno 1
115. Zbigniew Mruszczyk Pajęczno 3
116. Cyprian Jagielski Głowno 5
117. Arkadiusz Toma Piotrkow Tryb 3
118. HENRYK I GRZEGORZ DRYGAŁA KOŁCZEWO 5
119. DARIUSZ MARSZAŁKIEWICZ MŁYNARY 5
120. MILCARZ D.-ŻAK Z RUDA ŚLĄSKA 5
121. GRZEGORZ MIRONIUK II HUSZLEW 3
122. ankus mariusz legnica 2
123. Krzysztof Kacperski Głowno 5
124. Cezary Kacperski Głowno 5
125. JACEK FUDAŁA ŁĄCK 10
126. P&M CIESIONIK Łódź 5
127. Kosiński & Pędzich ostroleka 5
128. Adam Moczulski,Wojciech Kamiński Mrzeżyno 5
129. ZBIGNIEW SZUBELAK KOŁOBRZEG 5
130. Daniel Lubke Koszalin 5
131. Koladyński&Drużka Głowno 4
132. adam mis kołobrzeg 1
133. Jan Porczyk Rawa Mazowiecka 5
134. Michalak Wiesław Rawa Mazowiecka 5
135. Kamil Michalak Rawa Mazowiecka 5
136. Olejnik-Tosik Zelów 4
137. Jarosław Chlebus Bakałarzewo 2
138. Paweł Urbaniak Łódź 3
139. Edward Koper Rawa Mazowiecka 5
140. DZIAŁAK E. & J. OSTRZESZÓW 4
141. K.P.Skowronek & S.Lewik Sternalice 9
142. Michał Kubiszok Zdzieszowice 10
143. BOB 7 BOBOWA 1
144. Grzegorz Laskowski Ożarów Mazowiecki 5
145. Bronisław Mączyński Plewiska/Ponania 5
146. IRENA I RYSZARD MAJEWSCY RESZEL 5
147. Dariusz Makara & Arkadiusz Jośko Wołczyn 3
148. MAGACZ SYLWESTER MOSZCZENICA 4
149. Bartłomiej Wojciechowski Piotrków Trybunalski 3
150. Dariusz Ruta Mińsk Mazowiecki 5
151. JAKUBIK KRZYSZTOF DĘBE WIELKIE 2
152. Turek-Ludwiczak LASOWICE Male 5
153. Władysław i Lucjan Styczeń Bejsce 2
154. BOSKI Wieruszów 2
RAZEM: 741