wgpabianice.pl

Wspólny Gołębnik
Pabianice & SMGE

SMGE - Stowarzyszenie Mistrzowstkie Gołębie Europy

Menu

Edycja 2019

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Kontakt

Wspólny Gołębnik Pabianice

Barbara i Bogdan Młynarczyk

95-200 Pabianice
Hermanów 32A

tel. +48 502 134 652
tel. +48 (042) 214 05 11

e-mail: mlynarczykb@poczta.onet.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 472964

Tłumaczenie

O stronie

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi Rezerwa
1. Kotarski-Prawdziuk&Drużka Głowno 5 +1
2. Ratajczyk&Drużka Głowno 5 +1
3. IÓŻWICKI&BUDZIANOWSKI WARKA 10 +2
4. WG Gostyń Gostyń 5 +1
5. irena majewska reszel 5 +1
6. Radoslaw Borys Krasnystaw 5 +1
7. ryszard majewski reszel 5 +1
8. Jerzy Żakowski 10-685 Olsztyn 10 +2
9. Damian Dariusz Olech Krużlowa Niżna 4 +0
10. Dawidziuk Waldemar Muszaki 5 +1
11. Rafał Sitarz Wrocław 5 +1
12. Michalak Anna Rawa Mazowiecka 5 +1
13. Michalak Wiesław Rawa Mazowiecka 5 +1
14. Zenon JANISZEWSKI WROCŁAW 5 +1
15. Marek Bury Jerzy Perzan Dubliny 5 +1
16. Pasymowski Eugeniusz Wieczfnia Koscielna 10 +2
17. JANUSZONEK ANDRZEJ NOWOGARD 5 +1
18. Piotr Plech Miedziana Góra 5 +1
19. TOMASZ.DUDEK BRZESKO 5 +1
20. jacek korzynski strzelin 2 +0
21. Czeslaw Nowak Ćmińsk 10 +2
22. Józef i Sylwester Bińkowski Rzgów 5 +1
23. Stanisław Zięba Rzgów 10 +2
24. SŁAWOMIR KONARSKI WARKA 5 +1
25. Waldemar Gawruk Bartoszyce 10 +2
26. lech mariusz zarki 2 +0
27. Ireneusz Nawrocki Kępno 5 +1
28. Bogdan Minkowski Izabelin 5 +1
29. WG MAŁOPOLSKA Zdzary 2 +0
30. "WG GIEWONT" Jan Bocheńczak Pyzówka 3 +0
31. JAN MULARCZYK NOWOGARD 5 +1
32. ROMAN CICHY WROCŁAW 10 +2
33. Lassotta Christian Peterswald-Löffelscheid 5 +1
34. JERZY TARASIUK ŁOSICE 5 +1
35. Karol Szczerek Mniów 5 +1
36. Franz-Josef Schaaf Linnich 5 +1
37. Damian Wołczyk Mniów 5 +1
38. Dariusz Zbroszczyk Skoki 5 +1
39. SMGE Krzysztof Rumik Łosice 10 +2
40. Gregor Koralewicz Łazy 5 +1
41. Piotr Głowicki Łazy 5 +1
42. WSCHODNI WIATR Polska 15 +3
43. WOJCIECH KŁUSIŃSKI ROŚCISZEWO 5 +1
44. Wojciech Szot Wrocław 5 +1
45. Tomasz Tomaszewski Smyków 5 +1
46. Janusz Tarasiuk Łosice 3 +0
47. JAROSŁAW WĘGLAREK KROŚNIEWICE 5 +1
48. JiG,Toccy Jaslo 5 +1
49. Edward Koper Rawa Mazowiecka 5 +1
50. Jan Porczyk Rawa Mazowiecka 5 +1
51. Waldemar Wojciuk Toruń 5 +1
52. www.wgderbystanislawow.pl stanisławów 5 +1
53. Tomasz Czarnecki Ryszard Raczyński Czerwonka 31 5 +1
54. Wieckowski&Mucka lukow 5 +1
55. Radosław i Zdislaw Pertek lubasz 5 +1
56. Stefan Łukasz Kaniewscy Kiełczów 2 +0
57. Marcin Kowalczyk Wieruszów 5 +1
58. JACEK FUDAŁA ŁĄCK 5 +1
59. BASIENKA JUSIK SZAMOTUŁY 1 +0
60. Święcicki Paweł Tuszynek Majeracki 25 +5
61. Dudek Andrzej Sztum-Czernin 10 +2
62. Paweł Lipiec Rawa Mazowiecka 5 +1
63. WG WARKA AUGUSTÓW 3 +0
64. GRZEGORZ PODLESNY - 5 +1
65. GRZEGORZ PODLESNY -KOSINY BARTOSOWE 5 +1
66. Grzegorz Szymański Wysokie Mazowieckie 5 +1
67. Iwona Feber Wojska 5 +1
68. Sebastian Feber Wojska 5 +1
69. Radosław Mariasik OKONEK 3 +0
70. Henryk Paluch Lędyczek 5 +1
71. Team Toppers E. Bruinsma/M.M. Tiemessen/M. Schuerink Vorden 12 +2
72. Team Toppers E. Bruinsma/M.M. Tiemessen/M. Schuerink Vorden 10 +2
73. Kozak Group Siedlce 5 +1
74. Team M.R. Piotrków Tryb 6 +1
75. Mariusz Wojtas Rzeczniów-Pawliczka 25 +5
76. Michna Racing Team Wrocław 2 +0
77. Jacek Czerwionka Ustarbowo 5 +1
78. Psikuta Aleksander Płoty 5 +1
79. K. Skowronek & S. Lewik Sternalice 13 +2
80. Lucki Bogdan Chorzele 5 +1
81. FELIKS BLIEGE GRAZ 5 +1
82. WALTER ZERNER KAPFENBERG 5 +1
83. KOSEL RUDOLF STUDENZEN 5 +1
84. MARCO UND WERNA GRATZER GRADEN 5 +1
85. Dubiel Zbigniew Dzwola Kocudza 5 +1
86. Wojciech Mastalerz Mniów 5 +1
87. Wiesław Świstak Nowe Miasto nad Pilicą 5 +1
88. Kotek - Pielesiak Strzelce Op. 5 +1
89. Marek Ruszkiewicz Zgorzelec 3 +0
90. Tareq Al-Saber Pielesiak Strzelce Opolskie 5 +1
91. zbigniew strzelec lask 5 +1
92. ANDRE PIGEONS POLSKA ZDUŃSKA WOLA 5 +1
93. Tomasz Czyrka Rawa Mazowiecka 5 +1
94. JERZY CIEŚLAK GRYFICE 6 +1
95. Jarosław Maciejewski Mogielnica 5 +1
96. JÓZEF KUKLA GRAZ 5 +1
97. WIETESKA D i Ł._KOMINIAK A Kutno 5 +1
98. MKW Mrzygłocki Prężynka 5 +1
99. Radosław Zdzisław pertek Lubasz 5 +1
100. KRZYSZTOF KOŁOSOWSKI BISKUPIEC 5 +1
101. Rafał Duszyński Wrocław 5 +1
102. DARIUSZ ZAJĄC ZIELONA GÓRA 5 +1
103. lisowski janusz gryfów śląski 5 +1
104. kamil lisowski gryfów śląski 5 +1
105. JERZY REDLICKI RAWA MAZOWIECKA 5 +1
106. zbigniew barczyński łódź 5 +1
107. Zbigniew Szymański Zielona Góra 2 +0
108. Agnieszka Laskowska Ożarów Mazowiecki 1 +0
109. Konrad & Wiesiek Lubienia 5 +1
110. Jerzy Okrój Włodzimierzów 1 +0
111. Kazimierczak- Toma Piotrków Trybunalski 5 +1
112. ORŁOWSKI PAWEŁ Sianów 10 +2
113. GRZEGORZ MIRONIUK WŁADYSŁAWÓW 5 +1
114. DZIAŁAK E & J OSTRZESZÓW 5 +1
115. Turek-Ludwiczak Lasowice Male 6 +1
116. Michał Bryśkiewicz Biała Rawska 5 +1
117. ANDRZEJ SOWA BISKUPIEC 5 +1
118. dr PROKTOR Odolanów 5 +1
119. Marek Sitarski Masów 5 +1
120. Ratajczyk Jan Pabianice 3 +0
121. Kicko - Wasilewski Łosice 5 +1
122. Adam Kwiatkowski Busko-Zdrój 5 +1
123. wiarus Bialystok 2 +0
124. Andrzej Kiljańczyk Jozefowo 7 2 +0
125. Tomasz Tomaszewski Smyków 6 +1
126. tadeusz waliczak luboń 5 +1
127. MARCIN RACZYŃSKI LUBIENIA 4 +0
128. MARIO 1111 GÓZD 2 +0
129. WSCHODNI & ZACHODNI WIATR POLSKA 5 +1
130. ZACHODNI WIATR OPOLSZCZYZNA 5 +1
131. Grzegorz Laskowski Ożarów Mazowiecki 6 +1
132. Tomasz Kajdzik Siewierz 3 +0
133. Kucki Bogdan Chorzele 6 +1
134. Władysław i Lucjan Styczeń Bejsce 6 +1
135. R. A. R. Karbowski Wieruszów 5 +1
136. Andrzej Rosołek Świeradów Zdrój 6 +1
RAZEM: 753 138